Adres: ul. Łopuszańska 47, 02-232 Warszawa       Telefon: 794 620 620, 794 620 650   

Jesteś tutaj: O firmie

O firmie

Obecnie świadczymy usługi w zakresie kompleksowej technicznej obsługi budynków mieszkalnych w obiektach zlokalizowanych w różnych częściach Warszawy (m. inn. Żoliborz, Nowy Wilanów, Młociny, Białołęka, Gocław, Śródmieście, Ochota, Włochy). W zakres naszych usług wchodzi również obsługa wspólnot mieszkaniowych z Warszawy oraz doradztwo techniczne. Firma świadczy także usługi serwisowe dla dużych firm z branży m. inn.: PDG „MA-SKI” Autoparksystemy (urządzenia parkingowe WÖHR Gmbh. - stały nadzór nad pracą około 4 tyś. automatycznych miejsc parkingowych na terenie Warszawy min. Obiekty publiczne, osiedla na Nowym Wilanowie, oraz w wielu budynkach mieszkalnych na teranie Warszawy i okolic ), KLAUS Gmbh., Nussbaum, serwisujemy również ponad 40 wind dla niepełnosprawnych w Białołęce, Targówku i Piasecznie.

Kadra pracowników firmy składa się z wykwalifikowanych osób z uprawnieniami elektrycznymi SEP, uprawnieniami obsługi i konserwacji kotłowni i węzłów CO, uprawnieniami konserwacji urządzeń gazowych, w tym kotłów i węzłów cieplnych o mocach powyżej 50kW, po szkoleniach z zakresu: wod-kan, obsługi i serwisu hydroforni i węzłów CO (systemy SAMSON, OVENTROP, DANFOSS, certyfikat serwisowy DE DIETRICH), konserwacji bram garażowych, automatyki GAZEX, systemów monitoringu CCTV, instalacji domofonowych FERMAX, Laskomex, Proel, Cormax, systemów p-poż. BOCH, Polon, posiadamy również uprawnienia UDT konserwacji dźwigników i wind. Posiadamy także wymagane uprawnienia i urządzenia umożliwiające wykonywanie ramach dodatkowych zleceń przeglądów okresowych nieruchomości w zakresie badań instalacji elektrycznych, okresowych badań urządzeń ochrony przeciwpożarowej, okresowych przeglądów systemów wentylacyjnych i gazowych, bilansów cieplnych kamerą termowizyjną Flir. Dzięki temu możemy świadczyć kompleksowe usługi konserwacyjne.

       

Dlaczego CITYTECH ?

Cechuje nas profesjonalizm, jakość i sprawdzona kadrą ludzi.

Nasze doświadczenia pozwoliły nam na stworzenie procedur, pozwalających obecnie naszym pracownikom wykonywać codzienne czynności według szczegółowo określonego planu działania spełniającego najwyższe standardy obsługi technicznej.

Dla każdej nieruchomości indywidualnie, przy współpracy z Zarządcą obiektu, przygotowujemy i optymalizujemy procedury działania, prewencji i usuwania usterek.

Citytech to ogromy potencjał wiedzy specjalistycznej. Nasza usługa to nie tylko bieżąca konserwacja, ale wsparcie bogatego zaplecza techników i wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Posiadamy wysokiej klasy, profesjonalne narzędzia specjalistyczne, które wykorzystujemy w codziennej pracy oraz podczas zamówionych inspekcji technicznych.

Nasi pracownicy to specjaliści z wielu dziedzin. Zatrudniając nowych pracowników zwracamy szczególną uwagę, by człowiek wniósł coś nowego do naszego zespołu. W ten sposób zawsze wzbogacamy nasz portfel wiedzy i doświadczeń.

Specjalizujemy się w obsłudze nowoczesnych nieruchomości wymagających posiadania odpowiedniej wiedzy. Zaawansowana technologia stosowana w infrastrukturze technicznej nieruchomości jest nam doskonale znana, a poprzez szkolenia personelu utrzymujemy i stale podnosimy wiedzę na temat nowych technologii stosowanych w nowoczesnym budownictwie.

Struktura organizacyjna

Na bazie wieloletnich doświadczeń stworzyliśmy struktury firmy sprawdzające się w praktyce. Pozwala to na solidne i profesjonalne funkcjonowanie firmy.

Opierają się one przede wszystkim na procedurach kontrolingu i przepływu informacji, co znacznie usprawnia i przyśpiesza działania a także pozwala kontrolować wydarzenia na obiekcie.
Na każdej obsługiwanej przez nas nieruchomości pracują doświadczeni technicy, dedykowani wyłącznie do stałej obsługi danego obiektu. Prace techników kontroluje Kierownik obiektu, który z kolei raportuje wydarzenia i działania na budynku koordynatorowi oraz Zarządcy obiektu
Poza codzienną pracą konserwacyjną i zleceniami technicy reagują na zgłoszenia usterek. Zgłoszenia przyjmuje nasz dział Contact Center, który działa na bazie dwóch systemów:

Call Center i Help Desk. Call Center i Help Desk działają przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Pracownicy przekazują odebrane telefonicznie (call center) lub drogą internetową (help desk) zgłoszenia i przekazują do koordynatora , który rozdysponowuje prace pomiędzy odpowiednich techników. Technicy raportują zwrotnie wykonanie naprawy, usunięcie usterki. Działania Contact Center nadzoruje kierownik obiektu, który otrzymuje od koordynatora raporty, które następnie po weryfikacji są przekazywane. Na bazie tej procedury działania na budynku raportowane są Zleceniodawcy.

Firma CITYTECH A. Waszkowski specjalizuje się w obsłudze technicznej obiektów budowlanych. Prowadzimy bieżącą obsługę techniczną budynków biurowych, magazynowych, handlowych oraz Wspólnot Mieszkaniowych. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów oferujemy obsługę techniczną – stacjonarną, gdzie stały zespół obsługi technicznej prowadzi codzienną obsługę eksploatacyjną oraz obsługę mobilną zespołu techników prowadzących prace wspomagające i interwencyjne.
W ramach obsługi technicznej realizujemy działania prewencyjne i reakcyjne.
W zakresie czynności prewencyjnych wykonujemy m.in. planowe przeglądy techniczne z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technicznych. Czynności prewencyjne mają na celu zapewnienie prawidłowego użytkowania infrastruktury technicznej budynków, jak również wykrycie oraz usunięcie problemów technicznych zanim przekształcą się one w nie zaplanowaną awarię urządzenia lub instalacji.

Czynności reakcyjne – usterkowe, mają na celu możliwie najszybsze usunięcie przydarzających się awarii. W Centrum Przyjmowania Zgłoszeń nasi dyspozytorzy są do Państwa usług 24 godz. na dobę, 7 dni w tygodniu. Wraz z naszym pogotowiem technicznym gwarantujemy Państwu szybkie, profesjonalne akcje naprawcze.
Wybierając firmę Citytech A. Waszkowski do obsługi technicznej nieruchomości otrzymują Państwo kompleksową obsługę techniczną obejmującą wszystkie instalacje i urządzenia. Nasza firma jest jedną z nielicznych, które są w stanie zapewnić pełną obsługę techniczną nieruchomości, obejmującą konserwację wszystkich instalacji budynku, całodobowy serwis techniczny, przeglądy okresowe oraz pogotowie techniczne 24/7. Rozwiązanie takie zapewnia właścicielom obiektów bezpieczeństwo i komfort gwarantując natychmiastową reakcję w przypadku awarii, a także jakość zapewnianą przez wykwalifikowaną kadrę. Jesteśmy pewni, że współpraca z firmą Citytech przyniesie Państwu wymierne korzyści.

Nasze mocne strony

• Duża wiedza zagadnień technicznych
• Profesjonalny i bogaty park maszyn i narzędzi
• Staranność i skrupulatność
• Odpowiedzialność
• Profesjonalizm

Dlatego też przywiązujemy ogromną wagę do terminowości i dokładności przeprowadzanych prac. Duży nacisk kładziemy na zachowanie najwyższych zasad bezpieczeństwa.

Ekspertyzy, opinie, okresowe kontrole obiektów budowlanych, przeglądy wszelkich instalacji , w których proponujemy naszą pomoc.

Przeglądy techniczne przeprowadzamy zgodnie z przepisami (Ustawa Prawo budowlane Art. 62, Art. 64; Rozporządzenie Ministra Infrastruktury).

Pamiętajmy, iż odpowiedni stały nadzór techniczny nieruchomości pozwoli na utrzymanie niepogorszonego jej stanu, co w przyszłości będzie miało zdecydowanie pozytywny wpływ na wartość nieruchomości.